KURUMSAL / TARİHÇE

1989 yılında İzmir'de kurulmuş olan SAY REKLAMCILIK, kurumsal firmaların görsel iletişim ürünleriyle ilgili ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyete geçmiştir.


2000'li yıllara gelindiğinde 20.000 m² üzerine kurulu modern üretim tesislerinde 300'e yakın çalışanıyla, büyük ulusal ve uluslararası firmalara hizmet verir hale gelmiştir.


2007 yılında başlayan ahşap-mobilya yatırımları 2009 yılına kadar sürmüş; bölüm tamamı CNC kontrollü makineler ile donatılmış ve son derece modern bir üretim tesisine dönüştürülmüştür.


2011 yılında ise ahşap-mobilya üretim hattını ayırarak PLAKA FURNITURE CONTRACTING ismi ile mobilya müteahhitliği konusunda markalaşma yolunda ilk adımını atmıştır.


PLAKA MOBİLYA, bugün 4.500m² alana sahip üretim tesislerinde, en son teknolojilerle ve modern bir anlayışla üretim yapmaktadır. Bunun yanı sıra 1979’dan beri İtalya’nın önde gelen mutfak üreticisi olan Maior Cucine ile 2011 yılında yaptığı ortaklık anlaşması ile bu markanın Türkiye distribütörlüğünü de alarak müşterilerine ithal mutfak seçeneğini de sunmaktadır.